picnik
picnik

يكي ديگر از وجوه فرهنگ كار در ايران كه نشان‌دهنده بهره‌وري پايين نيروي كار در ايران است، وجود تعداد زياد دوشغله‌ها و سه‌شغله ها است. تقريبا همه ما در اطراف‌مان كساني را ديده‌ايم كه بيش از يك شغل دارند و مجبورند ساعات بيشتري را در طول روز كار كنند. بيشتر كار كردن اما به معني سخت كوشي بيشتر نيست و مي‌توان آن‌ها را به معناي بهره‌وري شغلي پايين‌تر در نظر گرفت. آمارهاي مربوط به نرخ مشاركت اقتصادي در ايران نيز، نشان مي‌دهند كه اوضاع به نفع بهره‌وري اقتصادي نيست. تعداد افراد شاغل در ايران بنا به داده‌هاي آماري مركز آمار ايران، حدود 23.5 ميليون نفر است اما نرخ مشاركت اقتصادي، تنها حدود 40 درصد است. اين به آن معني است كه از ميان تمام كساني كه مي‌توانند كار كنند،يعني آن‌هايي كه بنا به تعريف در بازه سني 15 تا 65 سال قرار مي‌گيرند،‌ تنها 40 درصد به فعاليت اقتصادي مشغولند. به عبارت بسيار ساده، 23.5 ميليون نفر از ايراني‌ها با كار خود براي 56.5 ميليون نفر ديگر از شهروندان ايراني «نان» تامين مي‌كنند و اين مستلزم آن است كه بهره‌وري اقتصادي كار آن‌ها، كمتر از زماني باشد كه نرخ مشاركت اقتصادي بالاتر از اين باشد. به عنوان نمونه‌اي جهت مقايسه، نرخ مشاركت اقتصادي در تركيه حدود 60 درصد و در هلند حدود 85 درصد است. اين يعني در كشوري مانند هلند، به صورت تقريبي، هر يك از شهروندان با درآمد ناشي از كار و فعاليت اقتصادي خود زندگي مي‌كند و به كار ديگران وابسته نيست. به اين ترتيب ساعات كاري مي‌توانند محدودتر باشند و با افزايش بهره‌وري شغلي، امكان كاستن از تعداد روزها و ساعات كاري وجود خواهد داشت.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۳ تير ۱۳۹۶ ] [ ۰۹:۴۸:۱۶ ] [ picnik ] [ نظرات (0) ]

نچه امروزه به نام دستفروشي شناخته مي‌شود، شكلي دگرگون شده از دوره‌گردي در گذشته است. دوره‌گردي در برخي نواحي ايران اهميت حياتي براي مردم داشت و دوره‌گردان عامل اتصال نواحي مختلف شهرها و حتي كشور بودند. دوره‌گردان‌ها كالاهاي مورد نياز مناطق مختلف را تامين مي‌كردند. برخي از آنها صرفا در محدوده شهرها رفت و آمد داشتند و شماري نيازهاي مردم روستاها و ايلات را برطرف مي‌كردند. اين گروه تنها حامل كالا نبودند بلكه عامل انتقال اخبار و فرهنگ به جوامع بسته‌تر نيز مي‌شدند و از اين طريق در غياب رسانه‌ها مردم در روستاها و ايلات با آنچه مردم شهر مصرف مي‌كردند و گاه طرز تفكر و بيان آنها آشنا مي‌شدند. 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۳ تير ۱۳۹۶ ] [ ۰۹:۴۷:۵۸ ] [ picnik ] [ نظرات (0) ]

فقدان برخي از كالاها در مناطق مختلف و تمايل توليدكنندگان به توزيع هرچه بيشتر كالاي خود با هزينه‌هاي كمتر يكي از دلايل پيدايش آن بوده است و در اين صورت ما تنها با مجموعه‌اي از افراد فقير كه در اثر ناتواني در مشاركت اقتصادي رسمي، اقدام به دستفروشي مي‌كنند مواجه نيستيم، بلكه گاهي خود توليدكنندگان نيز براي كسب سود بيشتر اقدام به دستفروشي مي‌كنند تا به اين شيوه واسطه‌ها را حذف كرده، ماليات پرداخت نكنند و هزينه‌هاي مربوط به اجاره و نگهداري مراكزي براي فروش را نيز متحمل نشوند. 

همچنين فقدان سيستم توزيع مناسب در گذشته و حتي امروز نيز عاملي بود كه دستفروشي را براي رفع نياز ناگزير مي‌كرد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۳ تير ۱۳۹۶ ] [ ۰۹:۴۷:۴۲ ] [ picnik ] [ نظرات (0) ]

همچنين يكي از مسيرهاي انتقال اخبار و اطلاعات در رابطه با تحولات سياسي و اقتصادي در گذشته نيز به شمار مي‌رفتند. دوره‌گردها كاركرد ديگري نيز بر عهده داشتند و به سبب اينكه با گروه‌هاي مختلفي داد و ستد مي‌كردند، مي‌توانستند چيزهاي كمياب را براي مشتريان خاص پيدا كنند.

به علاوه در زماني كه زنان محدوديت زيادي براي خروج از خانه داشتند، دوره‌گردها اين كاركرد را داشتند كه خانه به خانه بروند و مايحتاج آنان را بدون نياز به حضور در بازار و محدوديت‌هاي ناشي از اين حضور تهيه كنند. اقلام اصلي كه به اين شيوه داد و ستد مي‌شد شامل پارچه، مواد غذايي، فرش، وسايل خانه، جواهر، عتيقه و.... بود اما برخي از اين افراد در قالب خريداران دوره‌گرد فعاليت مي‌كردند، كهنه خرها، قراضه خرها، آهن‌پاره‌اي‌ها و... در اين زمره بودند. 

گروه سومي نيز وجود داشتند (البته گاهي تا به امروز نيز فعاليت دارند) كه مشغول فروش خدمات خود به صورت دوره‌گرد بودند: چيني‌بندزن‌ها، لحاف دوزها و... از اين دسته هستند. اين كالاها يا ابزار مربوط به خدمات به شيوه‌هاي مختلفي از جمله حمل در كيسه‌اي بر دوش يا به كمك يك حيوان باركش جابه‌جا مي‌شد. برخي از دوره‌گردها از آواهايي براي اعلام حضور خود بهره مي‌بردند كه عمدتا از دستگاه بيات ترك يا بيات اصفهان كه بيشتر تصنيف‌هاي شاد در آن خوانده مي‌شود بهره مي‌بردند تا از اين طريق بتوانند ارتباط بهتري با مشتريان برقرار كرده و افراد بيشتري را جذب كنند. 1


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۳ تير ۱۳۹۶ ] [ ۰۹:۴۷:۱۶ ] [ picnik ] [ نظرات (0) ]

جولان قاچاقچيان سوخت در سيستان‌و‌بلوچستان

اين روزها در محورهاي سيستان‌و‌بلوچستان به‌ويژه در جنوب آن خودروهاي وانتي را مشاهده مي‌كنيد كه براي امرار معاش در قالب حمل‌كننده مواد سوختي خطرهاي بي‌شماري را براي مردم استان رقم مي‌زنند و براي درآوردن لقمه ناني، مرگ، ناامني و ترس را به ديگران هديه مي‌دهند.

جولان تويوتاها و وانت‌ها و پژوهاي سواري در محورهاي استان در حالي است كه به گفته معاون امنيتي استاندار سيستان‌و‌بلوچستان درآمد ۲۰۰‌ميليارد توماني ماهيانه از قاچاق سوخت را به جيب مي‌زنند؛ اما فعالان اقتصادي نظري متفاوت در اين‌باره دارند. تهيدست، عضو اتاق بازرگاني و صنايع و معادن سيستان‌و‌بلوچستان  در اين‌باره به «شهروند» مي‌گويد: برخي گمان مي‌كنند كه اهالي اين استان از قاچاق سوخت درآمد بالايي كسب مي‌كنند؛  اما اينطور نيست. به‌عنوان مثال  درآمد كودكان در اين استان ماهانه كمتر از ٤٠٠‌هزار تومان و افرادي كه بزرگتر هستند ماهانه حداكثر ١,٥‌ميليون تومان درآمد كسب مي‌كنند. اين ميزان درآمد را وقتي با ريسك بالايي مقايسه مي‌كنيد درمي‌يابيد كه دليل بالا‌بودن حجم قاچاق سوخت در اين استان فقر و نبود شغل است.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۳ تير ۱۳۹۶ ] [ ۰۹:۴۷:۰۰ ] [ picnik ] [ نظرات (0) ]

بر اساس آمارهاي موجود اكنون بيش از سه‌هزار خودرو در امر قاچاق سوخت در جاده‌هاي سيستان‌و‌بلوچستان كه‌ هزار و ۲۶۰ كيلومتر مرز زميني مشترك با دو كشور پاكستان و افغانستان و ۳۴۰ كيلومتر مرز دريايي با كشورهاي حاشيه درياي عمان دارد، تردد دارند. خشكسالي‌هاي چند ‌سال گذشته و افزايش نرخ بيكاري در شهرهاي مرزي كه به گفته  غلام سرونوتي زهي، نايب‌رئيس كميسيون معدن و صنايع معدني اتاق بازرگاني و صنايع و معادن ايران به بيش از ٥٠‌درصد رسيده، بسياري از مردم اين منطقه و روستاييان را بر آن داشته است تا در مشك‌هايي كه روزگاري از شير درون آن كره استخراج مي‌شد، سوخت بريزند و به آن طرف مرز حمل كنند. استفاده از مشك‌هاي پلاستيكي از ديگر شيوه‌هاي رايج قاچاق سوخت است و مشك‌هايي كه امكان قاچاق‌ هزار تا ‌هزار و ٥٠٠ ليتر سوخت را فراهم مي‌كنند.

استفاده از اين روش هم آسان‌تر است و هم خطر كمتري دارد. به‌طوري كه قاچاقچيان هنگام تعقيب و گريز با نيروهاي انتظامي مشك‌هاي خود را در امتداد جاده‌ها پاره و سوخت‌هاي قاچاق را روي جاده خالي مي‌كنند تا پس از دستگيري، مدركي براي اثبات جرم باقي نماند؛ غافل از اين‌كه لغزنده‌شدن جاده موجب سرنگوني بسياري از خودروهاي سواري مي‌شود.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۳ تير ۱۳۹۶ ] [ ۰۹:۴۶:۴۵ ] [ picnik ] [ نظرات (0) ]

 نرخ بيكاري در اين استان‌ها كه بالاتر از ميانگين كل كشور است، معضل قاچاق در اين مناطق را تشديد كرده و باعث شده تا روزانه مقادير قابل توجهي سوخت از طريق دريا به كشورهاي همسايه قاچاق شود و در مقابل حجم قابل توجهي كالاي قاچاق وارد كشور شود. در حالي يكي از علل گرايش جوانان به قاچاق در مناطق مرزي، نبود فرصت شغلي براي جوانان عنوان مي‌شود كه براساس آمارهاي رسمي از هر ١٠‌هزار دلار كالاي قاچاق كه به كشور وارد مي‌شود، يك فرصت شغلي از بين مي‌رود و با توجه به قاچاق ١٥ ميليارد دلاري مي‌توان گفت كه قاچاق كالاي مصرفي به داخل كشور يك ميليون و ٥٠٠‌هزار فرصت شغلي را در ‌سال از بين مي‌برد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۳ تير ۱۳۹۶ ] [ ۰۹:۴۶:۲۴ ] [ picnik ] [ نظرات (0) ]

دانلود فيلم و سريال ايراني خارجي كره اي

دانلود سريال افسانه سامبونگ+خلاصه داستان و بازيگران سريال افسانه سامبونگ از شبكه تهران

سريال افسانه سامبونگ
به گزارش سايت دريايي ها: مجموعه افسانه سامبونگ در 50 قسمت 55 دقيقه اي در ژانر تاريخي – سياسي محصول سال201444 كشور كره جنوبي به كارگرداني كانگ بيونگ تايك است.

سريال افسانه سامبونگ از شبكه تهران

داستان سريال افسانه سامبونگ
امپراطور قصد دارد براي ياد بود مرگ ملكه اش معبدي بزرگ بنا كند. ساخت معبد بسيار دشوار است و باعث كشته شدن و از بين رفتن تعداد زيادي،از مردم فقير و بيچارۀ كارگر مي شود. سامبونگ جونگ دوجون، محقق جواني است كه نسبت به اطرافيانشش انديشمند و با تدبير است. سامبونگ كه وضعيت معيشتي مردم را مي بيند؛ تصميم مي گيرد به فرياد مردم برسد. او با امپراطور صحبت مي كند تا بتواند وي را از ساخت معبد منصرف نمايد. امپراطور كه اين جسارت و گستاخي را مييند، سامبونگ را زنداني مي كند و …

زمان پخش و تكرار سريال افسانه سامبونگ از شبكه پنج سيما
مجموعه تلويزيوني افسانه سامبونگ از شنبه 30 ارديبهشت ماه 96 هر شب حوالي ساعت 19 از شبكه 5 سيما پخش مي شود، تكرار اول آن،حوالي ساعت 23 شب و تكرار دوم آن روز بعد حوالي ساعت 2:25 بامداد و تكرار سوم آن حوالي ساعت 10 صبح ازز شبكه پنج سيما پخش مي شود.

دوبلورهاي سريال افسانه سامبونگ
زهره شكوفنده مدير دوبلاژ
بابك پاييزان (امپراطور)
منوچهر والي‌ زاده (جونگ سامبونگ)
محمود اسماعيليان (چويونگ)
ابوالفضل شاه‌بهرامي (فرمانده ليس لي سانگ اي)
حسين سرآباداني (مونگ جو)
 علي همت موميوند (اين ايم)

اين سريال محصول سال 2014 كره جنوبي به كارگرداني كانگ بيونگ تايك( Kang Byung-taek ) است كه زهره شكوفنده مدير دوبلاژ آن را بر عهده داشته است.
مجموعه تلويزيوني " افسانه سامبونگ" در ژانر تاريخي – سياسي است و هنرمنداني همچون منوچهر والي‌زاده (جونگ سامبونگ)، ابوالفضل شاه‌بهرامي ( فرمانده ليس لي سانگ اي)، علي همت موميوند (اين ايم)، محمود اسماعيليان (چويونگ)، بابكك پاييزان (امپراطور)، حسين سرآباداني(مونگ جو)،.... از صداپيشگان اصلي سريال «افسانه سامبونگ» هستند
در خلاصه داستان مجموعه " افسانه سامبونگ" آمده است: امپراطور قصد دارد براي ياد بود مرگ ملكه اش معبدي بزرگ بنا كند. ساخت معبد بسيار دشوار است و باعث كشته شدن و از بين رفتن تعداد زيادي از مردم فقير و بيچارۀ كارگر مي شود. "سامبونگگ جونگ دوجون"، محقق جواني است كه نسبت به اطرافيانش انديشمند و باتدبير است. سامبونگ كه وضعيت معيشتي مردم را ميبيند؛ تصميم مي گيرد به فرياد مردم برسد. او با امپراطور صحبت مي كند تا بتواند وي را از ساخت معبد منصرف نمايد. امپراطور كه اين جسارت و گستاخي را مييند، سامبونگ را زنداني مي كند و.....
مجموعه تلويزيوني " افسانه سامبونگ" در 50 قسمت 55 دقيقه هر شب ساعت 19 پخش و تكرار آن ساعت 23:15 دقيقه و 10 صبح است. اين مجموعه از پرطرفدار ترين سريال هاي تاريخي شبكه KBSS كره جنوبي است.

دانلود فيلم و سريال

دانلود سريال افسانه سامبونگ+خلاصه داستان و بازيگران سريال افسانه سامبونگ از شبكه تهران


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۸ خرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۲:۴۷:۴۹ ] [ picnik ] [ نظرات (0) ]

نقل و انتقالات | نقل و انتقالات پرسپوليس 96-97 با جدول كامل نقل و انتقالات پرسپوليس

نقل و انتقالات نيم فصل ليگ برتر 96-97

پرسپوليس,اخبار باشگاه پرسپوليس 

نقل و انتقالات ليگ برتر 96 97 نقل و انتقالات اروپا

نقل و انتقالات استقلال نقل انتقالات پرسپوليس

نقل و انتقالات ليگ برتر نقل وانتقالات

نقل و انتقالات پرسپوليس

 
 ورزشي,آخرين اخبار ورزشي امروز,اخبار ورزشي
 
#ورودي ها به شكل bold هستند
 
 
 استقلال
روزبه چشمي پژمان منتظري داريوش شجاعيان شايان مصلح محمد دانشگر مرتضي تبريزي
ميعاد يزداني
 
 
ورزشي,آخرين اخبار ورزشي امروز,اخبار ورزشي

 استقلال خوزستان

آرش افشين آلويس نانگ پيمان شيرزادي حسن بيت سعيد علي اصغر عاشوري محمد طيبي مهدي مومني وحيد شيخ ويسي

 
ورزشي,آخرين اخبار ورزشي امروز,اخبار ورزشي
 
 پارس جنوبي جم
مهدي عبدي واحد بخشي ميثم نقي زاده
داود نوشي صوفياني محمود خميسي
 
ورزشي,آخرين اخبار ورزشي امروز,اخبار ورزشي
 
 پرسپوليس
شجاع خليل زاده گادوين منشا داريوش شجاعيان سعد ناطق
محمد آرام طبع رامين رضائيانپيكانگادوين منشا سياوش يزداني مهدي شيري
 
 
ورزشي,آخرين اخبار ورزشي امروز,اخبار ورزشي
 

 تراكتورسازي

محمدرضا اخباري سعيد آقايي كرار جاسم مهدي كياني

 
پروفايل,عكس پروفايل خفن مردانه,عكس پروفايل دخترونه قشنگ,عكس پروفايل زنانه خاص,عكس براي پروفايل عاشقانه تلگرام
 

 ذوب آهن

مرتضي تبريزي جري بنگستون مهرداد قنبري

عكس هاي عاشقانه,عكس عاشقانه,عكسهاي عاشقانه و تصاوير عاشقانه,عكس هاي عاشقانه جديد,عكس متن دار عاشقانه,عكس هاي عاشفانه,تصاوير عاشقانه,عكس نوشته هاي عاشقانه,دانلود عكس عاشقانه
سايپا
طاها شريعتي محمدرضا اخباري محمد آرام طبع
عزت اله پورقاز
عكس هاي عاشقانه,عكس عاشقانه,عكسهاي عاشقانه و تصاوير عاشقانه,عكس هاي عاشقانه جديد,عكس متن دار عاشقانه,عكس هاي عاشفانه,تصاوير عاشقانه,عكس نوشته هاي عاشقانه,دانلود عكس عاشقانه
سپاهان
سياوش يزداني شاهين ثاقبي سعيد آقايي عزت اله پورقاز
شجاع خليل زاده فريد بهزادي كريمي جلال عبدي طالب ريكاني محمد روشندل موسي كوليبالي
خفن,عكس خفن,عكس هاي خفن,عكس هاي خفن بازيگران زن و مرد ايراني و عكس خفن امروز,عكس خفن بازيگران زن و مرد ايراني و عكس هاي خفن امروز

 سپيدرود رشت

شايان مصلح حامد حاجتي عليرضا نظيف كار محمد باقر شعباني هادي تاميني

خفن,عكس خفن,عكس هاي خفن,عكس هاي خفن بازيگران زن و مرد ايراني و عكس خفن امروز,عكس خفن بازيگران زن و مرد ايراني و عكس هاي خفن امروز
 

 صباي قم

اميد جهانبخش رضا عنايتي محسن فروزان كيوان امرايي

تاريخ امروز ايران,تاريخ امروز ميلادي,تاريخ ميلادي امروز,تاريخ امروز و مناسب هاي امروز,تاريخ امروز
 صنعت نفت آبادان
فريد بهزادي كريمي مرتضي اسدي كرار جاسم
عقيل اعتمادي
 
دانلود فيلم,دانلود فيلم سريال ايراني جديد,دانلود فيلم سينمايي ايراني جديد رايگان و خارجي

فولاد

بختيار رحماني بهرام رشيد فرخي حميد بوحمدان ساسان انصاري ماتياس چاگو مهرداد طهماسبي ميثم دورقي وحيد طالب لو

نيازمنديهاي همشهري و نيازمنديهاي همشهري با نيازمندي هاي همشهري , راهنماي همشهري و روزنامه همشهري , استخدام همشهري

گسترش فولادمرتضي اسدي داريوش شجاعيان محمد نصرتي مصطفي اكرامي

ماشين‌سازي‌تبريزادسون هنريكه پيام صادقيان عزيز ابراهيموف هادي كاخا

 تاريخ امروز, time.ir
نفت تهرانمحمد دانشگر آندرانيك تيموريان احمد آل نعمه ايگور پراهيچ ايمان مبعلي سجاد شهباززاده ميلاد فخرالديني
 
عكس پروفايل,عكس پروفايل خفن,عكس پروفايل دخترونه,عكس پروفايل مردانه,عكس پروفايل عاشقانه,عكس پروفايل تلگرام
 

نقل و انتقالات پرسپوليس 96-97 با جدول كامل نقل و انتقالات پرسپوليس

مرتبط:

پرسپوليس استقلال رئال مادريد بارسلونا اخبار ورزشي


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲ خرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۸:۴۱:۰۲ ] [ picnik ] [ نظرات (0) ]

نتايج انتخابات رياست جمهوري 96 نتايج انتخابات ۹۶ و نتيجه انتخابات 96

نتايج انتخابات نتايج انتخابات رياست جمهوري 96

نتايج انتخابات رياست جمهوري 96 به تفكيك استان (دوره دوازدهم)
نتايج انتخابات رياست جمهوري 96،نتايج انتخابات رياست جمهوري96 به تفكيك استان، نتايج انتخابات رياست جمهوري 96 دوره دوازدهم، نتايج انتخابات رياست جمهوري دوره دوازدهم، نتايج لحظه به لحظه انتخابات 96 رياست جمهوري، نتايج نهايي انتخابات رياست جمهوري 96

نتايج انتخابات رياست جمهوري 96 به تفكيك استان (دوره دوازدهم)
آخرين اخبار و نتايج لحظه به لحظه انتخابات رياست جمهوري 96
اخبار رسمي و لحظه به لحظه انتخابات را از طريق لينكهاي زير دنبال كنيد

ستاد انتخابات وزارت كشور – اطلاعيه هاي ستاد انتخابات كشور
اخبار لحظه به لحظه شمارش آرا -كانال تلگرام وزارت كشور

نتايج شمارش آراء انتخابات رياست جمهوري 96 (دوره دوازدهم)

جمعه 29 ارديبهشت 1396 ساعت 09:19

 

دوازدهمين دوره انتخابات رياست جمهوري و پنجمين دوره شوراهاي اسلامي شهر و روستا با استقبال گسترده مردم برگزار شد و تا ساعت ۲۴ زمان راي گيري تمديد شد.

بلافاصله بعد از پايان زمان راي گيري، شمارش آراء با اولويت انتخابات رياست جمهوري، آغاز خواهد شد. در اين خبر نتايج رسمي شمارش آراء انتخابات رياست جمهوري به تدريج و به تفكيك اعلام خواهد شد. وزارت كشور اعلام كرده است نتايج به صورت تدريجي اعلام مي‌شود.

آمار رسمي و مقدماتي در استراليا

جمع كل آرا ماخوذه ١٠٢٤٣

آقاي روحاني   ٩٩٥١
آقاي رئيسي   ٢٣٥
آقاي ميرسليم.   ١٣
آقاي هاشمي طبا   ٨
آرا باطله   ٣٦
**آخرين ميزان مشاركت مردم در انتخابات: ۴۲ ميليون نفر

**شمارش آرا در شعبه حسينيه ارشاد آغاز شد
با پايان مهلت راي گيري، شش صندوق ثابت و سيار در حسينيه ارشاد مربوط به انتخابات رياست جمهوري جهت شمارش آرا باز شد.

**رئيس ستاد انتخابات استان اردبيل: ميزان مشاركت در اردبيل از ۷۰ درصد گذشت

**رئيس هيات اجرايي انتخابات در مشهد: پيش‌بيني مشاركت ۷۰ درصدي مردم مشهد در انتخابات

**رييس ستاد انتخابات استان تهران از مشاركت بيش از ۷۰ درصدي مردم تهران در انتخابات خبر داد

مرتبط:آخرين اخبار ورزشي امروز

مرتبط:جديدترين و آخرين اخبار جديد روز ايران و جهان

** مشاركت ۸۰ درصدي سمناني ها در انتخابات

طبق گزارشي كه رئيس ستاد انتخابات استان سمنان منتشر كرد، ميزان مشاركت مردم استان در انتخابات ۲۹ ارديبهشت ۹۶ از ۸۰ درصد عبور كرده است

 

نتايج انتخابات رياست جمهوري 96 | نتايج انتخابات ۹۶ و نتيجه انتخابات 96


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ ] [ ۱۱:۵۷:۳۲ ] [ picnik ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 25
دیروز : 69
افراد آنلاین : 3
همه : 13400
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

اینستاگرامی ها

  دستگاه برش لیزر  / سئو کار حرفه ای / چت / رزرو هتل /  هتل اسپیناس پالاس / ثبت آگهی رایگان / عکس پروفایل غمگین / دستگاه برش لیزر / طراحی سایت در بجنورد / / دستگاه فایبر لیزر / دستگاه فایبر لیزر / خرید vpn