picnik
picnik

رپورتاژ آگهي
رپورتاژ آگهي راهي مناسب است براي بهبود كسب و كار شما (برندينگ) و همچنين روشي عالي براي بهينه سازي و سئوي سايت شما است. اما رپورتاژ آگهي چيست و چند نوع است؟

خريد رپورتاژ آگهي

رپورتاژ آگهي امروزه يكي از بهترين و تاثير گذار ترين انواع تبليغات در دنياي اينترنت به شمار مي رود ، بسياري از شركت ها و صاحبان صنايع براي گسترش كسب و كارشان و برندينگ در دنياي اينترنت در صدد هستند محصولات و خدمات خود را به عنوان يك رپورتاژ آگهي يا يك خبر آگهي در سايت هاي پر بازديد و پر مخاطب منتشر نمايند .
معني رپورتاژ آگهي
اما رپورتاژ آگهي چيست ؟
رپورتاژ آگهي يك متن براي معرفي خدمات و محصولات يا وب سايت شما  مي باشد . رپورتاژ آگهي مي تواند بر دو قسم باشد . رپورتاژي كه براي معرفي محصولات و خدمات ارائه مي شود ، رپورتاژ آگهي كه براي سئو سايت منتشر مي گردد .

اما اين دو نوع رپورتاژ آگهي چه تفاوتي با هم دارند ، در رپورتاژ آگهي براي سئو وب سايت شما براي افزايش رتبه سايتتان در گوگل مي توانيد كلمات كليدي بيزينس خود را در رپورتاژ آگهي به سايتتان لينك نماييد اين عامل باعث مي شود رتبه شما در موتور جستجوي گوگل افزايش يابد .

اما چگونه مي توان براي انتشار رپورتاژ آگهي اقدام كرد ؟ براي انتشار رپورتاژ آگهي شما مي توانيد از سايت تاپ ناز كه به ارائه اين سرويس مي پردازند استفاده نماييد .


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۴ آذر ۱۳۹۶ ] [ ۱۱:۰۰:۰۹ ] [ picnik ] [ نظرات (0) ]

فال حافظ با معني و تفسير كامل در لغت به معناي طالع، بخت و نيز پيشگويي و عاقبت بيني است. كلمه اي عربي است و در فارسي يعني شگون، هم در معناي خوب و هم در معناي بد. فال گرفتن يعني اطلاعات از ناشناخته ها؛ و در عربي به فال خوب زدن، ?تفأل? و به فال بد زدن ?طيره? مي گويند. در فارسي، فال خوب زدن را ?مروا? و فال بد زدن را ?مرغوا? گويند كه از دو كلمه ?مرغ? و ?آوا? تشكيل شده است. ايرانيان با آواز و جهت حركت پرندگان فال مي زده اند؛ مثلاً با ديدن عقاب به عقوبت و هدهد به هدايت پي مي برده اند.
فال در اسلام
در اسلام و در حديث آمده است كه پيامبر گرامي اسلام (ص)، فال نيكو زدن را توصيه مي فرموده اند و طيره را مكروه دانسته اند، به علت اينكه طيره مايه نااميدي، بدبيني و بدگماني بوده و در مقابل، فال نيكو و خوب، نشانه اميدواري و كامروايي در زندگي است. در اسلام استخاره يعني طلب خيره (بر وزن جيره) به معناي با خدا مشورت كردن و طلب تقدير خير كردن رواج داشته است.

فال حافظ در بين ايرانيان
ايرانيان طبق رسوم قديمي خود در روزهاي عيد ملي يا مذهبي نظير نوروز بر سر سفره هفت سين، و يا شب يلدا، با كتاب حافظ فال مي گيرند. براي اين كار، يك نفر از بزرگان خانواده يا كسي كه بتواند شعر را به خوبي بخواند يا كسي كه ديگران معتقدند به اصطلاح خوب فال مي گيرد ابتدا نيت مي كند، يعني در دل آرزويي مي كند. سپس به طور تصادفي صفحه اي را از كتاب حافظ مي گشايد و با صداي بلند شروع به خواندن مي كند. كساني كه ايمان مذهبي داشته باشند هنگام فال گرفتن فاتحهاي مي خوانند و سپس كتاب حافظ را مي بوسند، آنگاه با ذكر اورادي آن را مي گشايند و فال خود را مي خوانند.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۴ آذر ۱۳۹۶ ] [ ۱۰:۵۹:۱۱ ] [ picnik ] [ نظرات (0) ]

بهاءالدين خرمشاهي با اشاره به اينكه بيشتر وقت‌ها فال‌هايي كه از ديوان فال حافظ گرفته مي‌شود با ارتباط معنايي عجيبي همراه مي‌شود، گفت راز فال حافظ اين است كه حافظ نظر كرده است، او به مردم ايران نظر دارد و مردم به او نظر دارند و خدا به هر دو.

 

به گزارش خبرنگار ادبيات خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا) در نشست ذهن و زبان حافظ كه چهارشنبه(16 مهرماه ) در شهر كتاب برگزار شد، علي اصغر محمدخاني در آغاز برنامه‌هاي شهر كتاب براي حافظ و حافظ‌خواني و حافظپژوهي را شرح داد و به برگزاري درس‌گفتارهايي براي موضوعاتي چون مفهوم رندي، شهروندي، مفهوم آن، عشق، ساخت آرامگاه حافظ و غيره در شعر اشاره كرد.

 

بعد از آن، بهاالدين خرمشاهي سخنانش را با تحسين تشبيهات حافظ آغاز گرد و بيت‌هايي از او خواند و گفت: حافظ به تنوع مضامين و معاني معروف است.

 

او درباره مضمون هم گفت: مضمون به جهان شعر باز مي‌گردد و معنا به زندگي واقعي مربوط است. حافظ به معنا بيشتر پرداخته و بسيار با ما حرف زده است؛ بيش از هر كسي، اما نه به اندازه سعدي.

اين فال حافظ‌ شناس در ادامه درباره فال حافظ و پژوهشي كه در اين باره انجام شده هم گفت: نمونه‌هاي بسياري هست كه فال حافظ گرفته مي‌شود، و شعرهايي بسيار نادر از حافظ بسيار مرتبط با موضوع مي‌آيد، راز فال حافظ نظركردگي اوست. حافظ نظر كرده است، او به مردم ايران نظر دارد و مردم به او نظر دارند و خدا به هر دو.

 

او همچنين با اشاره به گفتمان‌هاي فال حافظ، گفت: اعتقاد به آخرت، اعتقاد به معاد، طنز از گفتمان‌هاي شعر حافظ است، اما طنز موضوع و روش شعر او هم هست، او طنز را به چند شيوه به كار مي‌برد؛ سر به سر گذاشتن با معشوق، سر به سر گذاشتن با احترام مقدسات ديني مثل تسبيح كه بيشتر با طريقت انجام مي‌شود و نه شريعت چون سريعت مقدس است.

 

خرمشاهي اضافه كرد: باده‌ستايي، عشق، عرفان، اخلاق و اخلاقيات، پندپذيري و پند ناپذيري، استغنا، جبرگرايي و تسليم به رضا، بي‌اعتباري به جهان، توكل و حق‌شناسي از مباحث‌ مهم شعر حافظ است.

محمود دولت‌آبادي و داريوش شايگان هم قرار بود سخنراني كنند كه در اين نشست حاضر نشدند.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۵ آبان ۱۳۹۶ ] [ ۰۷:۳۰:۱۴ ] [ picnik ] [ نظرات (0) ]

نوكيا اوايل امسال در كنگره جهاني موبايل اعلام كرد دستگاه‌هاي سلامت مرتبط با ويتينگز به برند نوكيا انتقال پيدا مي‌كنند. در سياست‌هاي جديد نوكيا، قسمت اعظمي از مشخصه‌هاي سخت‌افزاري محصولات ارائه‌شده در قالب برند ويتينگز بدون تغيير خواهند ماند. امروز اين روند تغيير برند تكميل‌ شده است و با گجت‎هاي جديدي از سوي اين كمپاني روبه‌رو هستيم.

ويتينگز يكي از توليدكنندگان صاحب‌نام در حوزه محصولات هوشمند است كه بهار سال جاري به قيمت ۱۹۲ ميليون دلار توسط نوكيا خريداري شد.

براي تازه‌كارها، دو محصول جديد توسط نوكيا عرضه‌ شده است. ترازوي هوشمند Nokia body كه به قيمت ۵۹.۹۵ دلار به فروش مي‌رسد؛ درحالي‌كه محصول مشابه ويتينگز يعني Withings body به +Body تغيير نام داده است. بااين‌حال ترازوي Body Cardio هنوز با برند جديد نوكيا جهت خريد عموم در دسترس است. نوكيا نسخه پرميوم دستگاه سنجش فشار خون را به همراه يك دستبند اختصاصي با ارگونومي خاص به نام +BPM معرفي كرده كه قيمتي معادل ۱۲۹.۹۵ دلار دارد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۳ تير ۱۳۹۶ ] [ ۰۹:۵۰:۱۲ ] [ picnik ] [ نظرات (1) ]

 توزيع تعطيلات رسمي در ايام مختلف سال و كاستن از تمركز آن‌ها در تنها چند برهه خاص مانند عيد نوروز يا عيد فطر، موضوعي است كه اخيرا زمزمه‌هاي آن به گوش مي‌رسد. عده‌اي معتقدند بايد با افزايش تعطيلات هفتگي به دو روز و همزمان كاستن از تعطيلات متمركز در ديگر ايام سال،‌ فرصت مديريت بهتر تعطيلات را در اختيار مردم و مسئولان قرار داد. 

تعطيلات عيد فطر امسال و قرار گرفتن آن در ميانه هفته، نخستين هفته از نخستين ماه تابستان را بدل به هفته‌اي پر از سفر براي ايراني‌ها كرد. برآورد تعداد دقيق شهرونداني كه در اين چند روز به شهرهاي مختلف كشور سفر كردند، كار ساد‌ه‌اي نيست و البته آمار دقيقي نيز در اين مورد وجود ندارد. 

از معدود اظهار نظرهاي رسمي در اين باره نيز، يكي از آنِ رييس پليس راهور كشور است كه اعلام كرده بود حجم ترافيك و آمار تصادفات جاده‌اي در كشور در تعطيلات عيد فطر امسال در مقايسه با تعطيلات عيد فطر در سال گذشته، كاهش چشم‌گيري را نشان مي‌دهد. اظهار نظر دوم نيز، از آنِ مدير كل ميراث فرهنگي و گردشگري استان مازندران است كه از اقامت بيش ازسه‌ميليون و 800 هزار مسافر در ايام تعطيلات عيد فطر در اين استان خبر داده است


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۳ تير ۱۳۹۶ ] [ ۰۹:۴۹:۵۵ ] [ picnik ] [ نظرات (0) ]

اوقات فراغت بيشتر، GDP بيشتر

افزايش تعطيلات هفتگي به دو روز در هفته اما طرفداران و منتقدان خود را دارد. برخي فعالان صنعت گردشگري كه به ويژه در اتاق بازرگاني، صنايع، معادن و كشاورزي ايران حضور دارند، معتقدند افزايش تعداد روزهاي تعطيل در طول سال، به رونق بيشتر صنعت گردشگري منجر مي‌شود. به عقيده اين عده، وقتي مردم روزهاي تعطيل بيشتري در اختيار داشته باشند، زمان بيشتري را نيز به سفر اختصاص مي‌دهند و به اين ترتيب، بخش‌هاي مختلف صنعت گردشگري، گردش مالي بالاتري را تجربه خواهند كرد. صنعت گردشگري متشكل از بخش‌هاي مختلفي است كه عمدتا در رده ارائه خدمات دسته‌بندي مي‌شوند. به عنوان مثال چرخ مالي هتل‌ها، رستوران‌ها، كافي‌شاپ‌ها، سفره‌خانه‌ها و شهر بازي‌ها، همگي با ارائه خدمات به گردشگراني كه براي گذران اوقات فراغت خود به آن‌ها مراجعه مي‌كنند،‌ مي‌چرخد و افزايش تعداد روزهاي تعطيل به معني افزايش درآمد اين مراكز خواهد بود. 

البته فوايد افزايش تعداد روزهاي تعطيل تنها متوجه صنعت گردشگري نيست و مي‌تواند بسياري از صنايع در بخش خدمات را-كه مطابق داده‌هاي در دسترس حدود 70 درصد از اقتصاد ايران را تشكيل مي‌دهد- متحول كند. به عنوان نمونه، در صورت افزايش تعداد روزهاي تعطيل مي‌توان به راحتي افزايش گردش مالي در صنعت سينما و تئاتر كشور را متصور شد. افزون بر اين‌ها، احتمالا مراجعه به باشگاه‌هاي ورزشي و مراكز تفريحي نيز افزايش پيدا مي‌كند كه در هر حالت به معني افزايش توليد ناخالص داخلي (GDP)كشور خواهد بود.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۳ تير ۱۳۹۶ ] [ ۰۹:۴۹:۲۳ ] [ picnik ] [ نظرات (1) ]

روزهاي شنبه و يك‌شنبه نيز تعطيل هستند، به مدت چهار روز قطع خواهد شد. اين استدلال البته چندان پذيرفته به نظر نمي‌رسد؛ چراكه بخش عمده ارتباط با شركت‌هاي بين‌المللي به واسطه خدمات آنلاين انجام مي‌پذيرد و تعطيلي شركت‌ها و ادارات، مانعي براي برقراري ارتباط آنلاين نيست. شايد به همين دليل باشد كه اكنون در برخي از شركت‌هاي پيشرو در جهان، صحبت از دو نوع تعطيلات به ميان آمده است: «تعطيلات سخت» و «تعطيلات نرم». در تعطيلات سخت، ارتباط كارمندان با محل كار به طور كامل قطع مي‌شود اما در تعطيلات نرم، كارمندان در صورت لزوم از محل اسكان خود در زمان تعطيلات، به صورت مقطعي وظيفه كاري خود را انجام مي‌دهند. 

برخي از كشورهاي اسلامي كه عمدتا به دليل برگزاري نماز جمعه، نمي‌توانند يا نمي‌خواهند تعطيلات دو روزه هفتگي را به روزهاي شنبه و يك‌شنبه منتقل كنند، راهكار ديگري براي اين قضيه پيدا كرده‌اند. در كشورهايي مانند عمان يا عراق، روزهاي شنبه نيز علاوه بر روزهاي جمعه تعطيل اعلام شده‌اند. اين همه در حالي است كه در ايران، نه تنها تعداد روزهاي تعطيل در طول سال (حتي با احتساب تعطيلات عيد نوروز) زياد نيست، كه در قياس با شهروندان بسياري از كشورهاي جهان، ايراني‌ها روزهاي تعطيل كمتري نيز دارند. در واقع اكنون حتي در بين كشورهاي مسلمان نيز، معدود كشورهايي مانند ايران و پاكستان هستند كه شهروندان آن‌ها تنها يك روز تعطيل در هر هفته دارند. ايراني‌ها افزون بر روزهاي جمعه، تنها 26 روز تعطيل رسمي دارند كه با احتساب 52 روز جمعه در هر سال، در پايان 78 روز را تعطيل خواهند بود. اين در حالي است كه به عنوان مثال، آمريكايي‌ها 16 روز تعطيل رسمي (مناسبتي) دارند كه 104 روز تعطيلي آخر هفته نيز به آن اضافه مي‌شود. نكته جالب ديگري كه در مورد ساعات كاري كارگران ايراني وجود دارد، نيمه تعطيل بودن روز پنج شنبه است. در واقع به نظر مي‌رسد ايران، تنها كشوري در جهان باشد كه يك روزه نيمه‌كاري-نيمه‌تعطيل داشته باشد. اين‌ها همه در حالي است كه در برخي از كشورها مانند بريتانيا، صحبت از افزايش تعداد روزهاي تعطيل در هفته به سه روز در هفته نيز شنيده مي‌شود و پژوهش‌ها براي كاهش روزهاي كاري به سه روز و حدود 32 ساعت در هفته، در بسياري از كشورهاي توسعه‌يافته آغاز شده است. با اين همه، به نظر مي‌رسد سر زلف افزايش گردش مالي صنعت گردشگري را نبايد تنها به افزايش تعداد روزهاي تعطيل در هر سال گره زد و بايد سراغي نيز از بازده و بهره‌وري‌كار گرفت.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۳ تير ۱۳۹۶ ] [ ۰۹:۴۸:۳۲ ] [ picnik ] [ نظرات (1) ]

يكي ديگر از وجوه فرهنگ كار در ايران كه نشان‌دهنده بهره‌وري پايين نيروي كار در ايران است، وجود تعداد زياد دوشغله‌ها و سه‌شغله ها است. تقريبا همه ما در اطراف‌مان كساني را ديده‌ايم كه بيش از يك شغل دارند و مجبورند ساعات بيشتري را در طول روز كار كنند. بيشتر كار كردن اما به معني سخت كوشي بيشتر نيست و مي‌توان آن‌ها را به معناي بهره‌وري شغلي پايين‌تر در نظر گرفت. آمارهاي مربوط به نرخ مشاركت اقتصادي در ايران نيز، نشان مي‌دهند كه اوضاع به نفع بهره‌وري اقتصادي نيست. تعداد افراد شاغل در ايران بنا به داده‌هاي آماري مركز آمار ايران، حدود 23.5 ميليون نفر است اما نرخ مشاركت اقتصادي، تنها حدود 40 درصد است. اين به آن معني است كه از ميان تمام كساني كه مي‌توانند كار كنند،يعني آن‌هايي كه بنا به تعريف در بازه سني 15 تا 65 سال قرار مي‌گيرند،‌ تنها 40 درصد به فعاليت اقتصادي مشغولند. به عبارت بسيار ساده، 23.5 ميليون نفر از ايراني‌ها با كار خود براي 56.5 ميليون نفر ديگر از شهروندان ايراني «نان» تامين مي‌كنند و اين مستلزم آن است كه بهره‌وري اقتصادي كار آن‌ها، كمتر از زماني باشد كه نرخ مشاركت اقتصادي بالاتر از اين باشد. به عنوان نمونه‌اي جهت مقايسه، نرخ مشاركت اقتصادي در تركيه حدود 60 درصد و در هلند حدود 85 درصد است. اين يعني در كشوري مانند هلند، به صورت تقريبي، هر يك از شهروندان با درآمد ناشي از كار و فعاليت اقتصادي خود زندگي مي‌كند و به كار ديگران وابسته نيست. به اين ترتيب ساعات كاري مي‌توانند محدودتر باشند و با افزايش بهره‌وري شغلي، امكان كاستن از تعداد روزها و ساعات كاري وجود خواهد داشت.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۳ تير ۱۳۹۶ ] [ ۰۹:۴۸:۱۶ ] [ picnik ] [ نظرات (0) ]

نچه امروزه به نام دستفروشي شناخته مي‌شود، شكلي دگرگون شده از دوره‌گردي در گذشته است. دوره‌گردي در برخي نواحي ايران اهميت حياتي براي مردم داشت و دوره‌گردان عامل اتصال نواحي مختلف شهرها و حتي كشور بودند. دوره‌گردان‌ها كالاهاي مورد نياز مناطق مختلف را تامين مي‌كردند. برخي از آنها صرفا در محدوده شهرها رفت و آمد داشتند و شماري نيازهاي مردم روستاها و ايلات را برطرف مي‌كردند. اين گروه تنها حامل كالا نبودند بلكه عامل انتقال اخبار و فرهنگ به جوامع بسته‌تر نيز مي‌شدند و از اين طريق در غياب رسانه‌ها مردم در روستاها و ايلات با آنچه مردم شهر مصرف مي‌كردند و گاه طرز تفكر و بيان آنها آشنا مي‌شدند. 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۳ تير ۱۳۹۶ ] [ ۰۹:۴۷:۵۸ ] [ picnik ] [ نظرات (0) ]

فقدان برخي از كالاها در مناطق مختلف و تمايل توليدكنندگان به توزيع هرچه بيشتر كالاي خود با هزينه‌هاي كمتر يكي از دلايل پيدايش آن بوده است و در اين صورت ما تنها با مجموعه‌اي از افراد فقير كه در اثر ناتواني در مشاركت اقتصادي رسمي، اقدام به دستفروشي مي‌كنند مواجه نيستيم، بلكه گاهي خود توليدكنندگان نيز براي كسب سود بيشتر اقدام به دستفروشي مي‌كنند تا به اين شيوه واسطه‌ها را حذف كرده، ماليات پرداخت نكنند و هزينه‌هاي مربوط به اجاره و نگهداري مراكزي براي فروش را نيز متحمل نشوند. 

همچنين فقدان سيستم توزيع مناسب در گذشته و حتي امروز نيز عاملي بود كه دستفروشي را براي رفع نياز ناگزير مي‌كرد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۳ تير ۱۳۹۶ ] [ ۰۹:۴۷:۴۲ ] [ picnik ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 159
دیروز : 171
افراد آنلاین : 3
همه : 41131
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

اینستاگرامی ها

  دستگاه برش لیزر  /  تور نجف /  دوربین مداربسته بیسیمسئو کار حرفه ای  / تشک بادی /  رزرو هتل /  هتل اسپیناس پالاس / ثبت آگهی رایگان / دستگاه برش لیزر / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید , دانلود نرم افزار اندروید

» سفر به کشور دانمارک| سفری به سبزترین کشور اروپا
» حمام سلطان امیر احمد کاشان | نمونه ای از تاریخی ترین حمام ایران
» آرامگاه فردوسی| شاعر مشهور و پرآوازه ایران زمین
» باکینگهام کاخی دیدنی در سرزمینی اروپایی
» عاقبت مجموعه ای تاریخی و فرهنگی در تبریز
» عکس منتخب نشنال جئوگرافیک | عظمت مادر طبیعت
» غذاهای محلی هنگ کنگ را در این مطلب بشناسید!!
» سفر به بلغارستان | راهنمای جامع گشت و گذار در سفر به بلغارستان
» عکس منتخب نشنال جئوگرافیک | بیرون از امواج
» مقاصد ماه عسل رمانتیک | هشت مکان مبهوت کننده برای ماه عسل سلطنتی
» عکس منتخب نشنال جئوگرافیک | رژه
» جاهایی که قبل از 30 سالگی باید دید، متفاوت و خواندنی
» روستای زید | هیجان در بین انبارهای باستانی ایران
» پروازهای گران قیمت در جهان، شاهانه سفر کردن در اوج آسمان
» با شرکت در مسابقه رمضان سامانه سفارش غذا ریحون، 206 برنده شوید
» بازار بزرگ ایران؛ پاسدار و نگاه بان سرمایه های ملی و ارزی
» خوش هیکل ماندن در سفر، سخت اما امکان پذیر
» موزه ای تاریخی بر روی بازدید کنندگان بسته شد؟؟؟
» فست فود اسپریچو | بزرگ ترین پیتزای تهران
» عکس منتخب نشنال جئوگرافیک | مرغان دریایی
» اهمیت داشتن بیمه سفر| مهم و حیاتی برای کل عمر
» جاذبه های گردشگری ملبورن | اوج هیجان برای تمام سنین و اقشار
» عکس منتخب نشنال جئوگرافیک | زمستان آرام
» بهترین زمان سفر به بالی | اطلاعات سفر به بالی
» عکس منتخب نشنال جئوگرافیک | علایق و بی توجهی
» توری دیدنی از معماری کاخ سفید آمریکا
» سفر یک روزه به نیویورک | 15 مورد از بهترین جاهای دیدنی نیویورک
» خوشگذرانی در دبی | 20 جاذبه گردشگری برتر در دبی را بشناسید
» تاثیر قطار سریع السیر مکه به مدینه بر اقتصاد عربستان
» عکس منتخب نشنال جئوگرافیک | زیبایی عجیب طبیعت
» خاش | شهری در دامنه جنوبی قله تفتان
» راهنمای سفر به پراگ| جاهای دیدنی پراگ را بشناسید
» عکس منتخب نشنال جئوگرافیک | غلبه بر جاذبه
» عکس منتخب نشنال جئوگرافیک | بازی قرقیزها
» خوشگذرانی در قشم | آشنایی با جاذبه های گردشگری جزیره زیبای قشم
» بهترین راه حل ها برای کاهش هزینه های سفر به دبی !
» در گران ترین هتل های دنیا شکوه و قدرت را با هم احساس کنید
» قشم تبدیل به الگوی جهانی خاورمیانه می شود
» عکس منتخب نشنال جئوگرافیک | اعتیاد به نمک
» لذت سفر به میلان را با دیدنی هایی زیبا به اوج برسانید
» طریقه برخورد با کودکان بیش فعال در حین سفر
» عکس منتخب نشنال جئوگرافیک | انفجارهای امروز، اخطار برای فردا
» راهنمای سفر به ونیز | تجربه ای عاشقانه و ماندنی برای تمام عمر
» عکس منتخب نشنال جئوگرافیک | روح بازیگوش مادر طبیعت
» روستای روکامادور فرانسه، منطقه ای قدیمی به سبک ماسوله ایران
» عمارت و باغ رحیم آباد بیرجند | بازدید از مجموعه عظیم دوران قاجار
» سفر سه روزه به اهواز و گردشی دیدنی در بازار !
» سفر به ژاپن | 13 تا از بهترین کارهایی که در ژاپن انجام می دهید
» حقوق 4000 دلاری در تابستان!
» عکس منتخب نشنال جئوگرافیک | کنج پاریس