picnik
picnik

دانلود عكس هاي بچه هاي خوشگل و ناز بامزه و كودكان زيبا در سايت من و تو اوكي

عكس هاي بچه هاي خوشگل و ناز بامزه و كودكان زيبا

دانلود عكس هاي بچه هاي خوشگل و ناز بامزه و كودكان زيبا در سايت من و تو اوكي


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۸ دى ۱۳۹۵ ] [ ۱۲:۲۷:۵۰ ] [ picnik ] [ نظرات (0) ]

تجديد همكاري پژو و ايران خودرو، خبر تازه اي نيست، اين خودروساز فرانسوي سمج، حتي سريعتر از شريك خود (سيتروئن) قرارداد همكاري با خودروسازان ايراني را امضا كرد و عرضه مدل هاي پژو 301 (سدان اقتصادي)، پژو 2008 (هاچ بك كراس) و پژو 208 (هاچ بك جديد با پلت فرم 2066) را رسميت بخشيد.

دانلود عكس ماشين هاي جديد ايراني و خارجي اسپرت | عكس ماشين ايراني اسپرت | عكس هاي ماشين بوگاتي | عكس ماشين پيكان | عكس ماشين پيكان جديد | عكس ماشين لامبورگيني | عكس ماشين سنگين | عكس ماشين قديمي | عكس ماشين پرايددر سايت من و تو اوكي

در طول چند ماه گذشته همواره گمانه زني هاي متفاوتي در مورد مشخصات فني و قيمت عرضه اين پژو هاي تازه ايران خودرو مطرح مي شد، اما حالا و در نمايشگاه مشهد، بازهم اطلاعات تازه اي در مورد اين خودرو به رسانه ها اعلام شده است.

 

بر اساس، اطلاعات مندرج در تابلو مشخصات فني خودروهاي حاضر در نمايشگاه، هر سه مدل پژو 301، پژو 2008 و پژو 208 با موتور هاي 1.6 ليتري با قدرت 1155 اسب بخار و گشتاور 150 نيوتن متر با گيربكس 66 سرعته اتوماتيك يا دستي عرضه خواهند شد.

 

اين موتور ظاهرا نمونه ارتقاء يافته از سري موتورهاي TU5 (هم اكنون در محصولات ايران خودرو مورد استفاده گسترده قرار مي گيرد) محسوب مي شود.و حدود 5 اسب بخار از اين موتور قدرت مند تر است.

 

بنابراين اشتراكات فني و كيفيت مناسب (به اميد استفاده از موتورهاي تمام فرانسوي) از مشخصات قابل توجه پژوهاي جديد ايران خودرو خواهد بود، اما سمت تاريك ماجرا به اختلاف قيمتي زياد اين خودروها نسبت به محصولات فعلي ايران خودرو (نظير 206) و اختلاف قيمتي قابل توجه آن ها مربوط مي شود.

دانلود عكس ماشين هاي جديد ايراني و خارجي اسپرت ددر سايت من و تو اوكي


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۸ دى ۱۳۹۵ ] [ ۱۲:۲۷:۱۷ ] [ picnik ] [ نظرات (0) ]

به نقل از تبيان:

فيس بوك براي كاربران خود، محيطي را ايجاد مي كند كه آنها مي توانند اتاقي متشكل از دوستان و آشنايان را براي خود ترتيب دهند. هر كاربري در فيس بوك يك صفحه شخصي براي خود دارد كه پيغام هاي شخصي خود را در اين صفحه مشاهده مي كند. علاوه بر اين يك صفحه عمومي براي هر كاربر وجود دارد كه در آن صفحه مي تواند مطالب، عكس و فيلم هايي كه توسط دوستان و آشنايانش به اشتراك گذاشته شده، ببيند و درباره آنها نظر دهد و يا ابراز علاقه كند. هر كس از اين امكان برخوردار است كه دائما بر ليست دوستان خود بيفزايد و افراد جديدي را به عضويت در ليست دوستانش، دعوت كند. علاوه بر اين امكان ديگري در فيس بوك وجود دارد كه به معرفي افراد جديدي مي پردازد و پيشنهاد دعوت به دوستي را به كاربران مي دهد.علاوه بر اين موارد، كابران فيس بوكي مي توانند به ايجاد گروه هايي در فيس بوك بپردازند و يا در گروههاي ديگري با موضوعات مختلف، عضو شوند. مثلا گروه هايي با موضوعات و مسائل مختلف. گروه موسيقي، عكس، نقاشي، فيلم و يا گروه هاي مربوط به يادگيري مهارت هايي همچون آشپزي و خياطي و...

ف ف يس بوك فارسي و يا ايراني چيست؟ همه چيز در مورد فيس بوك از ثبت نام تا ورود به فيس بوك درسايت من و تو اوكي

ضمنا كاربران مي توانند براي خود آلبوم عكس بسازند و امكان تماشاي عكس هاي خود را به برخي از افراد بدهند و مثلا كساني كه در ليست دوستانشان نيستند، نمي توانند بدون قرار دادن امكان استفاده، وارد صفحه آنها و تماشاي عكس هايشان بشوند.

امكان ديگري كه براي كابران اين شبكه اجتماعي وجود دارد، اين است كه مي توانند براي افراد و چيزهاي مورد علاقه خود، صفحه اي جداگانه طراحي كنند و ديگران را در اين صفحات شريك و عضو كنند و پذيراي پيشنهادها و نظرات مختلف آنها باشند.

هر كاربري در فيس بوك يك صفحه شخصي براي خود دارد كه پيغام هاي شخصي خود را در اين صفحه مشاهده مي كند. علاوه بر اين يك صفحه عمومي براي هر كاربر وجود دارد كه در آن صفحه مي تواند مطالب، عكس و فيلم هايي كه توسط دوستان و آشنايانش به اشتراك گذاشته شده، ببيند

بنابراين مي توان گفت كه كاربران فيس بوك به 4 گروه تقسيم مي شوند. 1- دوستان 2- دوستان دوستان 3- اعضاي هم شبكه 4- اعضاي يك صفحه يا گروهي خاص

از ديگر امكانات اين شبكه مي توان از بازي هاي آنلاين مختلف و به روز دنيا، نام برد كه كاربر مي‌تواند با توجه به نياز خود از آن‌ها استفاده كند.

ف ف يس بوك فارسي و يا ايراني چيست؟ همه چيز در مورد فيس بوك از ثبت نام تا ورود به فيس بوك درسايت من و تو اوكي


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۸ دى ۱۳۹۵ ] [ ۱۲:۲۶:۴۸ ] [ picnik ] [ نظرات (0) ]

فال متولدين فروردين

يك دوست صميمي و نزديك كه براي مدت هاي طولاني او را نديده بوديد را امروز ملاقات خواهيد كرد. همين مساله باعث مي شود تا بقيه روز خود را در شادي زياد سپري كنيد و براي برنامه ريزي براي آينده بهتر تصميم بگيريد. شما اطلاعات بسياري براي به اشتراك گذاري با ديگران داريد به همين دليل، بهتر است ملاقات با اين دست را كوتاه و ادامه حرف ها را به جلسه ديگري موكول كنيد. امروز متوجه خواهيد شد همه چيز چرخه رشد خود را دارد و اين شامل روابط عاشقانه نيز هست. هر دو شما دوست داريد نوع رابطه تان تغيير كند و مسايل جديد را تجربه كنيد.

فال روزانه 2 امروز تولد من در سايت من و تو

ف

فال متولدين ارديبهشت

امروز ممكن است خانه خالي باشد و ديگر اعضاي خانوده به تفريح يا مهماني رفته باشند. اين بهترين فرصت براي شما است تا كارهاي عقب افتاده خود را به انجام برسانيد. شايد در ابتدا از انجام آنها شانه خالي كنيد اما به اين فكر كنيد تمام شدن آنها تا چه اندازه كارهايتان را جلو مي اندازد. در ضمن، هنگام غروب نيز مي توانيد تفريح كنيد. امروز با همه وجود دوست داريد نظر فرد دلخواه خود را جلب كنيد. البته دچار تضاد فكري هم مي شويد. از يك طرف برخي كارها را دوست داريد انجام دهيد و از طرف ديگر دوست نداريد. بهتر است خيلي احساسي تصميم گيري نكنيد.

فال متولدين خرداد

فردي كه بسيار به شما نزديك است امروز خيلي حال خوبي ندارد. بهتر است نيازهاي او را دريابيد و خواسته هايش را برآورده كنيد. البته، حس همدردي و درك بالايي كه امروز داريد نيز در اين مسير به شما كمك خواهد كرد. مراقب سلامت جسم خود باشيد تا در اين سرما دچار بيماري و خودتان خانه نشين نشويد. امروز نمي توانيد براي رابطه عاشقانه كنوني خود درست تصميم گيري كنيد. البته شايد با تفكرات درست و منطقي آخر روز به نتيجه برسيد اما در حال حاضر كاري براي آن نمي توانيد انجام دهيد.

فال متولدين تير

هدفي كه مدت ها به دنبال آن بوده ايد هنوز هم از شما بسيار دور است. همين باعث مي شود تا امروز بي خيال آن بشويد و ديگر آن را پيگيري نكنيد. اما اين بار به اين معني نيست كه شما هرگز نمي توانيد آن را محقق كنيد. شايد اين وقفه باعث شود بهتر فكر و تصميم گيري كنيد. اصلا نااميد نباشيد. در عوض، امروز اين شانس را داريد تا به فرد دلخواه خود نزديك تر شويد. شما با جاذبه فكري و ظاهري خود مي توانيد او را به خود جلب كنيد. لطفا در گرفتن نتيجه عجله نكنيد تا نااميد نشويد.

فال متولدين مرداد

امروز شايد يكي از اعضاي خانواده شما دچار مشكل بشود. همين باعث مي شود تا از محل كار به خانه برويد و به او كمك كنيد. از طرفي مسووليت هاي كاري بسياري نيز بر عهده شما هستند كه بايد به سرعت انجام دهيد همين باعث سردرگمي شما مي شود. اما فردي كه دچار مشكل شده اين مشكل را براي شما حل مي كند: او مي گويد همه چيز خوب است و شما بايد به سركار خود بازگرديد. امروز همه فكر و ذهن شما درگير فردي است كه دوستش داريد و حتي يك لحظه هم نمي توانيد ياد او را از ذهن خود خارج كنيد. همين مساله باعث مي شود تا براي جلب توجه او هر كاري از دستتان بر مي آيد انجام دهيد. اما بهتر است براي اينكه موجب وحشت طرف مقابل نشويد، كمي با صبر و سياست رفتار كنيد.

حتما بخوانيد فال روزانه پنجشنبه 18 دي ۱۳۹۳

فال متولدين شهريور

مساله مهمي در محل كار باعث مي شود تا تلاش هاي زيادي در جهات بهبود امور شغلي خود انجام دهيد. البته در ميانه انجام كارها چند باري دچار اين ترديد مي شويد كه آيا توانايي و مهارت انجام چنين كارهايي را داريد! اما اجازه ندهيد اين افكار منفي شما را از ادامه تلاش ها بازدارد. با همه تمركز و دقت خود به جلو پيش برويد و به خود ايمان داشته باشيد. امروز بين دو انتخاب گرفتار مي شويد و نمي دانيد كدام يك بر ديگري برتري دارد. هر دو اين افراد ويژگي هاي خوبي دارند كه باعث جذب شما مي شود اما نمي دانيد كدام را بيش از ديگري دوست داريد. اما بدانيد به اندازه كافي بزرگ هستيد و بايد تصميم صحيح اتخاذ كنيد.

فال متولدين مهر

سفري كه مدت ها منتظر آن بوده ايد به دلايل مختلف عقب خواهد افتاد و دليل آن نيز مسايل مالي است. اجازه ندهيد اين مساله شما را نااميد كند. اين مساله موقتي است و مي توانيد در فرصتي ديگر اين سفر تفريحي را انجام دهيد. از اين كه براي فرصت بعدي برنامه ريزي كنيد، هراس نداشته باشيد. در آن زمان حتي اگر پول نداشتيد، مي توانيد از دوست خود قرض كنيد. امروز متوجه مي شويد فرد به خصوصي شيفته شما شده است. شما نيز از اينكه فردي تا اين اندازه حواسش به شما است خوشحال هستيد. اين احساس باعث مي شود با روحيه بهتر كارهاي خود را انجام دهيد.

فال متولدين آبان

كار مهمي به قدرت مديريت و تمركز و توجه بسيار زياد شما نياز دارد. پشتكار و ارده اي عجيب امروز همه وجود شما را فرا مي گيرد و مي توانيد به خوبي از عهده وظايف خود بر بياييد. البته خيلي هم سخت كار نكنيد. در ميان راه كمي به خود استراحت بدهيد تا ناگهان از پا در نياييد. اين بار آن قدر در كار غرق مي شويد كه غذا خوردن را فراموش خواهيد كرد. انرژي هاي امروز باعث مي شوند تا در مقابل رابطه كنوني خود واكنش دفاعي نشان بدهيد. اما بهتر است روي رفتار و افكار خود كنترل داشته باشد و اگر مساله اي ناراحت كننده به وجود آمده است، ببخشيد و فراموش كنيد.

فال متولدين آذر

شريك عاطفي يا كاري شما امروز در حالت هاي روحي بسيار بدي قرار خواهد داشت. شما سال هاي بسياري است كه در كنار هم هستيد و اين روان گسيختگي باعث ناراحتي شما خواهد شد. حتي شايد بسيار عصباني بشويد و نتوانيد پاسخ درست و درخور به او بدهيد. اما بايد با صبر و آرامش همه مسايل را كنترل كنيد. اين حس عصبانيت در انتهاي روز به اتمام خواهد رسيد. در رابطه عاطفي خود خيلي تلاش نكنيد همه چيز را با زور و اجبار در بهترين حالت حفظ كنيد. گاهي رها كردن مسايل نتيجه بسيار بهتري خواهد داشت.

حتما بخوانيد فال روزانه دوشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۴

فال متولدين دي

شما به طور كلي و در حالت عمومي، در مورد مسايل كاري بسيار استعداد و نبوغ بالايي داريد. اما امروز احساس مي كنيد اين حس به طور كلي از بين رفته و ريشه آن خشكيده است. هر چه قدر هم تلاش كنيد نمي توانيد ايده هاي جديد ارايه دهيد. بهتر است همه تمركز امروز خود را بر كارهاي روزمره و عادي بگذاريد. فردا روز ديگري است و شايد شانس موفقيت شما زياد باشد. امروز با شريك عاطفي خود رابطه خيلي خوبي نخواهيد داشت. احساس مي كنيد سر هيچ و پوچ با هم مشاجره مي كنيد. خيلي به اين مسايل اهميت ندهيد زيرا اوضاع را بدتر خواهيد كرد.

فال متولدين بهمن

امروز نمي توانيد به درستي ارزش ها را از ضدارزش ها تشخيص دهيد. نمي دانيد چطور بايد با يك مساله ساده كنار بياييد. تردد زيادي كه در دلتان وجود دارد باعث شده است تا در شرايط فكري و روحي سختي قرار بگيريد. شما قلبا دوست نداريد كاري براي دوست خود انجام دهيد اما دوستتان به اين كمك نياز دارد. اما پيش از پاسخ نه يا بله دادن به او ، همه شرايط و موقعيت ها را بسنجيد تا بعدها پشيمان تر نشويد. امروز احساس مي كنيد فرد موردعلاقه تان با احساسات شما بازي مي كند. اين مساله باعث مي شود تا در مقابل او بايستيد. اين كارها رابطه شما را متزلزل خواهد كرد.

فال متولدين اسفند

امروز بدون اينكه بدانيد چرا، احساس دلتنگي، بي حالي و بي حوصلگي داريد. بسيار تلاش مي كنيد تا دليل اين كسالت را بيابيد. حقيقت اين است كه دليل خاصي براي آن وجود ندارد. اما بدانيد اين احساس پايدار نيست و فردا دوباره به حالت عادي باز خواهيد گشت. شايد لازم باشد بيرون برويد و كمي تفريح كنيد. امروز حقايق مهمي را در مورد شريك عاطفي خود متوجه خواهيد شد. شما در حال وارد شدن به فاز تضاد و كشمكش هاي روحي هستيد و بهتر است برخي از مسايل را از سر خود بيرون كنيد. در آينده فرصت هاي بهتري منتظر شما خواهند بود.

فال روزانه 2 امروز تولد من در سايت من و تو

ف


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۸ دى ۱۳۹۵ ] [ ۱۲:۲۶:۰۵ ] [ picnik ] [ نظرات (0) ]

دانلود متن دعاي توسل سماواتي و صوتي فرهمند در سايت من و تو اوكي

علاّمه مجلسى (ره ) فرموده كه در بعضى از كتب معتبره نقل كرده اند ازمحمّد بن بابويه كه اين دعاء توسّل

خدايا از تو مى خواهم وَاَتَوَجَّهُ اِلَيْكَ بِنَبِيِّكَ نَبِىِّ الرَّحْمَهِ مُحَمَّدٍ صَلَّى اللّهُ عَلَيْهِ وَآلِهِ يا و بسويت رو كنم بوسيله پيامبرت پيامبر رحمت محمد صلى الله عليه وآله اى اَبَاالْق

و توسل جستيم بوسيله تو بدرگاه خدا و تو را پيش روى حاجتهاى خويش قرار داديم اى آبرومند نزد خدا

دانلود متن دعاي توسل سماواتي و صوتي فرهمند در سايت من و تو اوكي


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۴ دى ۱۳۹۵ ] [ ۰۵:۰۷:۰۷ ] [ picnik ] [ نظرات (0) ]

متن آيت الكرسي آيه الكرسي اية الكرسي صوتي كامل با خواص و معني در سايت من و تو اوكي

«خداست كه معبودى جز او نيست؛ زنده و برپادارنده است؛ نه خوابى سبك او را فرو مى‌گيرد و نه خوابى گران؛ آنچه در آسمانها و آنچه در زمين است، از آنِ اوست. كيست آن كس كه جز به اذن او در پيشگاهش شفاعت كند؟ آنچه در پيش روى آنان و آنچه در پشت سرشان است مى‌داند. و به چيزى از علم او، جز به آنچه بخواهد، احاطه نمى‌يابند. كرسى او آسمانها و زمين را در بر گرفته، و نگهدارى آنها بر او دشوار نيست، و اوست والاى بزرگ.

متن آيت الكرسي آيه الكرسي اية الكرسي صوتي كامل با خواص و معني در سايت من و تو اوكي


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۴ دى ۱۳۹۵ ] [ ۰۵:۰۶:۴۷ ] [ picnik ] [ نظرات (0) ]
دانلود متن خواص دعاي نادعلي با صداي فرهمند براي جلب محبت در سايت من و تو اوكي

خواص و فضيلت دعاي ناد علي

از براي دعا ي ناد علي (ع) هفتصد خاصيت ذكر كرده اند و در تمام مهمات آنرا موثر دانسته اند

و طريقه ختم ناد علي كبير آنست:

كه اگر كسي را مهمي عظيم پيش آيد ناد علي (ع) را ۷ نوبت به نيت آن مهم بخواند البته برآورده خواهد شد .

دانلود متن خواص دعاي نادعلي با صداي فرهمند براي جلب محبت در سايت من و تو اوكي


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۴ دى ۱۳۹۵ ] [ ۰۵:۰۶:۲۵ ] [ picnik ] [ نظرات (0) ]

آهنگ پيشواز سريال دودكش قطعه ۱ رضا صادقي – ۲۲۱۲۰۸۹

كد آهنگ پيشواز همراه اول سري جديد غمگين و شاد با پخش آنلاين در سايت من و تو اوكي

آهنگ پيشواز سريال دودكش قطعه ۲ رضا صادقي – ۲۲۱۲۰۹۰

آهنگ پيشواز سريال خروس (تيتراژ ابتدايي) اميرهوشنگ ابراهيمي – ۲۲۱۲۰۹۱

آهنگ پيشواز سريال خروس قطعه ۱ محمد عليزاده – ۲۲۱۲۰۹۲

آهنگ پيشواز سريال خروس قطعه ۲ محمد عليزاده – ۲۲۱۲۰۹۳

آهنگ پيشواز سريال مادرانه (تيتراژ ابتدايي) كارن همايونفر – ۲۲۱۲۰۹۴

آهنگ پيشواز سريال مادرانه قطعه ۱ احسان خواجه اميري – ۲۲۱۲۰۹۵

آهنگ پيشواز سريال مادرانه قطعه ۲ احسان خواجه اميري – ۲۲۱۲۰۹۶

آهنگ پيشواز برنامه ماه عسل ۹۲ (تيتراژ ابتدايي) فرزاد فرزين – ۲۲۱۲۰۹۷

آهنگ پيشواز همه زندگيمو بگيري ازم فرزاد فرزين – ۲۲۱۲۰۹۸

آهنگ پيشواز برنامه ماه عسل ۹۲ (تيتراژ پاياني) مهدي يراحي – ۲۲۱۲۰۹۹

آهنگ پيشواز نميزارم بري (سازش) مهدي يراحي – ۲۲۱۲۱۰۰

كد آهنگ پيشواز همراه اول در سايت من و تو اوكي


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۴ دى ۱۳۹۵ ] [ ۰۵:۰۵:۳۵ ] [ picnik ] [ نظرات (0) ]

فال روزانه 2 امروز تولد من تلگرام آكاايران

فال روزانه 2 امروز تولد من

فال روزانه,فال امروز ,فال روز تولد,فال روز ,طالع بيني روزانه

فال روزانه 2 امروز تولد من تلگرام آكاايران پيچك و بيتوته برترين ها

فال روزانه 2 امروز تولد من

فال روزانه متولدين فروردين :

شما امروز احساس شلوغي و همهمه مي‌كنيد، انگار كه دنيا به آتش كشيده شده است!! با اين وجود هر چه كه مي‌گذرد اطمينان‌تان به خودتان كمتر مي‌شود. حس و حال شما مدام در حال تغيير كردن است و به خاطر همين پيام‌هاي درهم برهم و پيچيده‌اي دريافت مي‌كنيد و همچنين در پنهان كردن احساسات‌تان زياد موفق نيستيد. بااين وجود به نفع‌تان است كه بين مسائلي كه سريع بايد بهشان رسيدگي شود و اهداف بلند مدتان تعادل برقرار كنيد. شما بيشتر از آنچه فكر كنيد وقت داريد.

فال روزانه متولدين ارديبهشت :

اگر شما وقت خيلي زيادي را با دوستان و خانواده‌تان گذرانده‌ايد، الان خيلي واجب است كه زمان بيشتري براي خود بگذاريد. حتي اگر ساعات خيلي كمي‌هم در خانه باشيد، باز هم كاملاً آمادگي داريد كه به طور نسبي در رفتارهايتان بازنگري كنيد. اگرچه وسوسه شده‌ايد پروژه جديدي را آغاز كنيد، ولي حالا تمام كردن كارهايي كه نيمه كاره رهايشان كرده بوديد از اهميت بيشتري برخوردار است، آن وقت شما براي هفته‌هاي آينده كه در پيش رو داريد آماده خواهيد شد.

فال روزانه متولدين خرداد :

شما امروز اشتياق داريد كه دوباره به دوستان‌تان بپيونديد، چرا كه كاملا براي چيزهاي جديد كه در زندگي‌تان هستند شور و هيجان داريد. خوشبختانه هم اكنون متعادل كردن آرزوهايتان به منظور فعاليت‌هاي اجتماعي با احساس نياز براي استقامت داشتن براي شما به اندازه كافي اهميت دارد. اگر از تعطيلات‌تان خوب استفاده نكرده‌ايد، اعتماد كردن به غريزه‌تان اهميت بيشتري دارد. بعد از گذشت مدت زمان زيادي شايد به ياد نياوريد كه يك مهماني را از دست داده‌ايد، براي اينكه در عوض وظايف‌تان را انجام داده‌ايد.

فال روزانه متولدين تير :

شما امروز بر سر دوراهي قرار گرفته‌ايد. شايد دلتان بخواهد كه با عجله از اين دوراهي بگذريد، بنابراين مي‌توانيد از شر آن خلاص شده و مسير ديگري را برگزينيد. اما وقتي كه شروع مي‌كنيد، مي‌بينيد كه راه‌هاي بسيار زيادي از آنها منشعب مي‌شود و آن راهي كه شما در زندگي تان برمي‌گزينيد تاثيرات طولاني مدتي خواهد داشت. بنابراين چيزي كه ابتدا بر اساس حس و غريزه آغاز مي‌كنيد تا مدت‌ها مي‌تواند تاثيرات خود را داشته باشد. مهم نيست كه چقدر از كارتان لذت مي‌بريد؛ فقط نبايد عجله كنيد. همه چيز را به حال خود بگذاريد، زمان آن را حل مي‌كند.

فال روزانه متولدين مرداد :

لزومي ندارد درباره جايگاه و موقعيت خود زيادي مبالغه كنيد؛ چراكه كمتر حرف زدن از زيادي حرف زدن بيشتر تأثير مي‌گذارد. فراموش نكنيد كه سستي‌ها و ضعف‌هايتان شما راگول زده و شما وسوسه مي‌شويد بيشتر از آن چيزي كه حس مي‌كنيد به خودتان اطمينان كنيد و برايتان مانع ايجاد مي‌كنند. مغرور بودن به خود باعث عقب گرد شما مي‌شود. باوجود اينكه اگر به روشني خود را مطرح كرده و خودتان باشيد ديگران هم شما را خواهند ديد.

فال روزانه متولدين شهريور :

حالا كه ونوس زيبا در هفتمين خانه شما يعني خانه دوستان حضور دارد، تا انواع دوستي‌ها و روابط در دسترس شما هستند! اما شما همان دوستي‌هاي پيشين خود را داشته باشيد، چرا كه بيش از اندازه به همه اعتماد كرده و از اعتماد شما سوء استفاده مي‌شود. اول تصميم بگيريد كه چه مي‌خواهيد و بعد براي رسيدن به هدف خود دست به كار شويد. خوش بيني شما در اين راه بهتان كمك خواهد كرد. با اين وجود قبل از اينكه به طور كامل نفهميد به كجا قرار است برويد، براي دادن جواب مثبت انقدر از خودتان اشتياق نشان ندهيد.

فال روزانه متولدين مهر :

امروز يكي از دوستان‌تان يا شريك زندگي تان به خاطر دليل نامشخص و پنهاني از دست شما عصباني مي‌شود. از ديدگاه شما عصباني شدن و ناراحتي او بي مورد است. حتي اگر شما براي دور شدن از اين درگيري تلاش كنيد، ولي باز هم اين مشكل به وجود مي‌آيد. حالا تكيه كردن به دليل و منطق بهتان كمكي نمي‌كند؛ درعوض تا جايي كه مي‌توانيد مهربان و دلسوز باشيد و بيشتر به او توجه كنيد. دلسوزي و مهرباني- و نه آشفتگي و دستپاچگي- دوباره صلح و آشتي را برقرار مي‌كند.

فال روزانه متولدين آبان :

شما امروز سعي مي‌كنيد كه شكست‌هاي خود را جبران كنيد، اما مشكل واقعي مربوط به اتفاقاتي كه در زمان حال رخ داده نيست. عقده‌هاي روحي مربوط به گذشته مي‌تواند كاملاً مانع به وجود آمدن جريان‌هاي عاطفي در زندگي‌تان شود. پس همين حالا افكار و روياهاي قديمي را به زمان حال آورده و بهشان فكر كنيد. شما كه نمي‌خواهيد به خاطر مشكلات گذشته لذت بردن از زمان حال را از خودتان دريغ كنيد؟!!

فال روزانه متولدين آذر :

امروز باوجود حضور ماه در پنجمين خانه تان يعني خانه عشق و خلاقيت، شما مي‌خواهيد تفريح كرده و خوش بگذرانيد. اما شايد قادر نباشيد ديد منفي‌اي كه از شرايط قبلي‌تان هنوز در شما باقي مانده را كنار بگذاريد. به جاي اينكه به پشت سر خود نگاه كرده و برپايه تصميمات گذشته خود كه منجر به شكست شده بود تصميم گيري كنيد، روي پتانسيل‌هايي كه جلوي روي شما قرار دارد تمركز كنيد. لزومي ندارد اشتباهات گذشته را دوباره تكرار كنيد!!

فال روزانه متولدين دي :

شما امروز اصلا نمي‌خواهيد ديگران شما را به زحمت بيندازند، به خاطر اينكه به هيچ وجه دوست نداريد با مسائلي روبرو شويد كه خارج از برنامه‌تان باشد. متاسفانه ممكن است واقعيت با آرزوهاي شما هماهنگ نباشد و نتوانيد هرچه مي‌خواهيد داشته باشيد. توجه كردن به مسائل احساسي افراد ديگر به خودتان نيز كمك مي‌كند و لازم است بهتان يادآوري كنيم كه بايد به اين احساسات از ديد جدي تري رسيدگي كنيد.

فال روزانه متولدين بهمن :

قرار گرفتن بر سر دوراهي كار خيلي مشكلي است، اما امروز شما بين عقل و احساس گير كرده‌ايد. شما نگران افرادي كه دوستشان داريد هستيد، اما حتي اگر آنها گرفتار مشكل هم بشوند، باز نمي‌توانيد از نيازهاي خودتان چشم پوشي كنيد. اگر شما پنهاني كارهايي كه براي خودتان مهم هستند را انجام دهيد، اگرچه باعث مي‌شود از قرار گرفتن در شرايط مشكل دور بمانيد، اما در درازمدت باعث ناراحتي اطرافيان‌تان مي‌شود. صداقت داشتن كار راحتي نيست، اما هنوز هم مي‌تواند بهترين سياست باشد.

فال روزانه متولدين اسفند :

شما امروز خيلي ناراحت هستيد، چرا كه دوستان صميمي و خانواده‌تان احساسات و علايق شما را درك نمي‌كنند. اما سرزنش كردن آنها به خاطر عدم توجه‌شان كاري اشتباه است. خواه شما به خاطر ترس از واكنش ديگران به اندازه كافي آنها را در جريان احساسات خود قرار ندهيد و خواه بيش از حد در مورد احساسات خود صحبت كنيد تا جايي كه اين بي پرده گويي‌ها جنجال به پا كند، هيچ فرقي نمي‌كند، شما الان فقط بايد نقش خود را در شرايط اخير به خوبي نشان داده و وظايف خود را انجام دهيد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۴ دى ۱۳۹۵ ] [ ۰۵:۰۵:۰۶ ] [ picnik ] [ نظرات (0) ]

هنگامي كه سخن از تاريخ ايران مي‌رود، بايد به اين نكته توجه داشت كه آيا منظور تاريخ اقوام و مردماني است كه از آغاز تاريخ تا كنون در مرزهاي سياسي ايران امروزي زيسته‌اند يا تاريخ اقوام و مردماني است كه خود را به نحوي از انحاء ايراني مي‌خوانده‌اند و در جغرافيايي كه دربرگيرندهٔ ايران امروز و سرزمين‌هايي كه از ديدگاه تاريخي بخشي از ايران بزرگ (ايرانشهر) بوده‌است زيسته‌اند. گاه تاريخ ايران را از ورود آريايي‌ ها كه نام ايران نيز از ايشان گرفته شده‌است، به فلات ايران آغاز مي‌كنند. ولي اين به اين معني نيست كه فلات ايران تا پيش از ورود آريايي ها خالي از سكنه يا تمدن بوده‌است. پيش از ورود آرياييان به فلات ايران تمدنهاي بسيار كهني در اين محل شكفته و پژمرده شده بودند و تعدادي نيز هنوز شكوفا بودند.

سايت تبديل تاريخ شمسي به ميلادي آنلاين و ميلادي به شمسي سريع سايت سرزمين دانلود در سايت من و تو اوكي

تاريخ ايران را اصولا به دو بخش كلي تاريخ ايران قبل از اسلام و تاريخ ايران بعد از اسلام تقسيم مي كنند كه اينها خود نيز به بخش هاي كوچكتري تقسيم مي شوند.

تاريخ ايران قبل از اسلام:
خود به سه بخش تقسيم مي شود:
-ايران قبل از آريايي ها
-مهاجرت آريايي ها به ايران
-ايران باستان

تاريخ ايران قبل از آريايي ها
پيش از آريائى‌ها اقوام گوناگونى در قسمت‌هاى مختلف فلات ايران مى‌زيسته‌ اند.در تاريخخ ايران قبل از آريايي ها تمدن‌هاي شهر سوخته (در سيستان)، تمدن ايلام (در شمال خوزستان)، تمدن جيرفت (در كرمان)، تمدن ساكنان تپه سيلك (در كاشان)، تمدن اورارتو (در آذربايجان)، تپه گيان (در نهاوند) و تمدن كاسي‌ها (در كرمانشاه و لرستان) و تپورها در تبرستان (مازندران) در سرزمين ايران بودند.

بزرگ‌ترين تمدن تاريخ ايران دولت عيلام بوده است كه سرزمين آنها در جنوب غربى ايران و كمابيش مطابق با خوزستان بوده است. پايتخت عيلام شهر شوش بوده كه آثار مربوط به آنها در اين شهر پيدا شده است. ظاهراً بخش‌هاى مختلف در عيلام حكومت‌هاى جداگانه و هر يك پادشاهان مربوط به خود را داشته‌اند.

سايت تبديل تاريخ شمسي به ميلادي آنلاين و ميلادي به شمسي سريع سايت سرزمين دانلود در سايت من و تو اوكي

اين چهار منطقه اَوان، اَنشان، سيمش و شوش بوده‌اند. دولت عيلام غالباً با دولت‌هاى بيشتر تكامل يافتهٔ بين‌النهرين يعنى سومرى‌ها، اكدى‌ها، بابلى‌ها و آشورى‌ها در جنگ بوده است. اين دولت در دوره‌اى از تاريخ ايران از بزرگ‌ترين نيروهاى اين منطقه شد. از زمان پيدايش امپراتوران ايران (۵۵۰‌ق‌م) عيلام از ولايات خراجگزار ايران شد. شهر شوش در اين زمان نيز شهر ثروتمند و با شكوهى بود. زبان عيلامى يكى از سه زبانى بوده است كه متون سلطنتى ايران به آن زبان‌ها نگاشته مى‌شده است.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۳ دى ۱۳۹۵ ] [ ۰۲:۳۰:۱۴ ] [ picnik ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 8
دیروز : 9
افراد آنلاین : 1
همه : 148
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
آرشيو مطالب
امکانات وب
سئو کار حرفه ای / ملک یاب / خرید و فروش اکانت بازی / ساخت سردخانه  
سردخانه / شرکت کشتیرانی / تصفیه فاضلاب / خرید پستی ساعت مچی
/ خرید بک لینک / ترجمه تخصصی / خرید پکیج فیلم / خرید فیلم و سریال
وکیل پایه یک دادگستری / هاست ارزان / شیرازچت|چت روم شلوغ / تورسریلانکا